ADWISE-Ը ԴԱՐՁԵԼ Է ՀԱՅԱՍՏԱՆՈՒՄ ԱՄԵՐԻԿՅԱՆ ԱՌԵՒՏՐԱՅԻՆ ՊԱԼԱՏԻ ԱՆԴԱՄ
Մենք հպարտ ենք հայտնել, որ ADWISE  Խորհրդատվական ընկերությունը  դարձել է Հայաստանում Ամերիկյան Առևտրային Պալատի անդամ (AmCham):
AmCham-ը առաջատար գործարար միություն է, որն ունի ավելի քան 130 անդամ կազմակերպություն տարբեր բիզնես ոլորտներից: Միությունը ոչ միայն լավագույնս ներկայացնում է իր անդամ կազմակերպությունների բիզնես շահերը ՀՀ կառավարությանը, միջազգային կազմակերպություններին և առհասարակ գործարար համայնքին, այլ նաև հանդիսանում է հիանալի հարթակ բիզնես միջավայրում կապեր հաստատելու համար:
ADWISE Խորհրդատվական ընկերությունը մշտապես բաց է նոր գործընկերության և ուրախ է համագործակցել AmCham- ի հետ` նպաստելով Հայաստանում բիզնես միջավայրի զարգացմանը:

ADWISE CONSULTING HAS BECOME A MEMBER OF AMCHAM
We are proud to announce that ADWISE Consulting has become a member of the American Chamber of Commerce in Armenia (AmCham).
AmCham is a leading business association with more than 130-member organizations from various business industries in Armenia. The association not only best represents the business interests of its member firms to the Armenian Government, international organizations and wider business community but also is an excellent business community networking platform.
ADWISE Consulting is always open to new partnerships and is pleased to cooperate with AmCham contributing to the development of business environment in Armenia.