ADWISE ԽՈՐՀՐԴԱՏՎԱԿԱՆ ԸՆԿԵՐՈՒԹՅՈՒՆԸ ԴԱՐՁԵԼ Է SME.ACBA.AM ԾՐԱԳՐԻ ՊԱՇՏՈՆԱԿԱՆ ԳՈՐԾԸՆԿԵՐԸ, ՈՐԸ ՆԱԽԱՁԵՌՆՎԵԼ Է ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ-ԱԳՐԻԿՈԼ ԲԱՆԿԻ ԿՈՂՄԻՑ
2016 թվականի հոկտեմբերի 25-ին ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ բանկը Հայաստանի ավելի քան 200 ձեռնարկատերերի ներկայացրեց sme.acba.am պորտալը։ Sme.acba.am-ը Հայաստանի առաջին ՓՄՁ պորտալն է, որը ձեռնարկատերերերին կտրամադրի բիզնես ռեսուրսներից և գործիքկներից օգտվելու հնարավորություն, ինչը կօժանդակի նրանց հաստատելու, բարելավելու և զարգացնելու իրենց բիզնեսը։ Միջազգային ֆինանսական կորպորացիայի (IFC) հետ համատեղ  ԱԿԲԱ-ԿՐԵԴԻՏ ԱԳՐԻԿՈԼ բանկի կողմից նախաձեռնած այն ծրագիրը կմեկնարկի 2016 թվականի դեկտեմբերին և կներկայացնի մի շարք գործիքներ, որոնք ծածկում են հաջող բիզնես վարելու համար անհրաժեշտ ամենակարևոր ոլորտները: ADWISE խորհրդատվական ընկերությունը  sme.acba.am պորտալի իրավական և ՄՌ ոլորտների համար պատասխանատու գործընկերն է։ Մենք հպարտ ենք, որ ևս մեկ քայլով նպաստում ենք Հայաստանում ՓՄՁ ոլորտի զարգացմանը:

ADWISE CONSULTING BECAME AN OFFICIAL PARTNER OF SME.ACBA.AM PROJECT INITIATED BY ACBA-CREDIT-AGRICOLE BANK
On Tuesday, 25 October 2016, ACBA-CREDIT-AGRICOLE BANK presented sme.acba.am portal to more than 200 entrepreneurs of Armenia. Sme.acba.am is the first SME portal in Armenia that will grant entrepreneurs an opportunity to access resources and tools to establish, improve and grow their businesses. The project initiated by ACBA-CREDIT-AGRICOLE BANK in cooperation with International Finance Corporation (IFC) will be launched in December, 2016 and will offer a range of toolkits that cover the most relevant areas necessary for running a successful business. ADWISE Consulting is the partner of the sme.acba.am portal for legal and HR sections that will cover the most important aspects in those fields in a most practicable and clear manner. We are proud to take yet another step in supporting the development of SME sector in Armenia.